Avcılar Nakliyat Avcılar ilçemizde diğer bütün ilçeleri kapsayan Avcılar evden eve taşımacılık yapılmaktadır Avcılar şehir içi Nakliyat hizmeti veren As Kılıçlar Nakliyat firması garantili ve %100 güvenli hizmet sunan Avcılar ilçesinde en çok tercih edilen taşıma firmasıyız.

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat Elemanlarımız tecrübeli olup kendi yetiştirdiğimiz ve 15 yıllık tecrübesi olan Avcılar Nakliyat  Siz müşterilerimize en güvenli taşımacılığı sunmaktayız firmamız 15 yıllık tecrübesiyle hizmetin kalitesini sunacak olan taşımacılık firması olarak Evinizdeki değerli eşyaların taşınmasında hassas ve titiz davranarak taşıyoruz.

Taşımacılık İstanbul’da Avcılar ilçemizden tüm şehirlere şehirler arası hizmet kategorisinde hizmet sunmaktayız firmamız İstanbul’dan başka şehre taşınacak olan müşterimizin en iyi şekilde uygun fiyatlarda taşınması için firmamızı tercih etmeniz yeterlidir.

Firmamız kaliteli Taşımacılık vermesine rağmen fiyatlarımız her müşterimize uygun gelebilecek fiyatlar ile hizmet veriyoruz yoğun olarak verdiğimiz taşımacılık hizmeti ile İstanbul’dan diğer şehirlere taşıyoruz.

Taşıma işleminden önce yapmanız gerekenler

Müşterilerimiz firmamız ile taşınmaya karar verdiğinde taşıma günü ne kadar evindeki İnternet ve kablolu TV üyeliğini ve diğer tüm üyeliklerini iptal etmeleri müşterilerinin özel eşyalarının kendilerinin toplamaları paketlemelerinin yapmaları gerekmektedir. Taşıma günü geldiğinde diğer eşyaların montajı paketlenmesi firmamız tarafından yapılacaktır.

Müşterimiz yüksek katlarda oturuyorsa kesinlikle endişeye kapılmasın gelişmiş asansör sistemi ile yüksek katlarda eşyalarınızın araca indirilmesi hassas ve titizlik içinde, Sıfır risk olmadan eşyalarınızı yeni evinize firmamızın güvencesi ile gün içinde taşınmasını sağlıyoruz.

Şehir içi ve şehirler arası taşınacak parça eşyalarınız mı var?

Özel kargomuz ile tüm parça eşyalarınızı Avcılar şehir içi nakliyat ve Avcılar şehirler arası evden eve nakliyat sigortalı ve güvenli şekilde taşıyoruz bu Kargo hizmetinden yararlanabilmek için iletişim numaralarımızdan veya web sitemizden talep formundan parça eşya taşıma kategorisini seçerek firmamıza talep göndermeniz yeterlidir.

 • Firmamız sizin için sunduğu hizmetler şu şekildedir.
  Şehir içi Nakliyat
  Şehirler arası nakliyat
  Evden eve nakliyat
  Asansörlü nakliyat
  Ofis taşımacılık
  Parça eşya taşıma

Bu tüm hizmetlerimiz sigortalı olup firmamız ile taşınacak olan müşterilerimize indirimli uygun fiyatlar ile sunulmaktadır.