Başakşehir Nakliyat As Kılıç Nakliyat ile sunulan Başakşehir ev taşıma hizmeti firmamızın güvencesi ile %100 sigortalı ve güvenli şekilde Başakşehir ilçemizden Başakşehir şehir içi nakliyat hizmeti ile uygun fiyatlarda en ucuz taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Başakşehir Nakliyat zahmetli olduğu gibi bir o kadar da masraflı bir iştir evlerinizde bütün eşyaların paketlenmesi büyük dolapların sökülmesi ve montajı zahmetli olduğu gibi bu işleri sadece firma dışında müşterilerimiz yapamaya bilirler, Ayrıca güvenilir taşıma firmasını nasıl bulabileceğim diye kara kara düşünen müşterilerimize gönül rahatlığı ile kaliteli taşımacılık sunan As Kılıçlar Nakliyat firmamız Siz müşterilerimizin her türlü talebine tam cevap verebilecek kapasitededir.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Firmamız montaj ve demontaj işi ne önem veren işini titizlikle yapan deneyimli elemanlardan oluşmaktadır araçlarımız ise uzun eşyalarınızın zarar görmeden taşınabilecek konforlu güvenli şekilde Dizayn edilmiştir. Eşyalarına önem veren müşterilerimiz kaliteli firmaları tercih etmektedirler onun için de firmamız eşyalarınızı çizik dahi olmaması için güvenli şekilde paketliyor kalın yırtılmaz korunaklı ambalaj malzemeleri ile paketleyerek koruma altına alıyoruz.

Hiçbir eşyalarınız kaybolmadan kırılmadan bir zarar gelmeden eski evden yeni evine titizlikle hassas bir şekilde taşıyoruz firmamız başta size nasıl söz verdiyse bütün sözünü tutarak işin başından sonuna kadar aynı kararlılıkla taşınmazı en güvenli şekilde sunmanın gayretindeyiz.

Firmanız sigortalı olarak sunduğumuz hizmetler şu şekildedir;

Başakşehir Şehir içi nakliyat
Başakşehir Evden eve nakliyat
Başakşehir Şehirler arası nakliyat
Başakşehir Asansörlü taşımacılık
Başakşehir Parça eşya Taşımacılık
Başakşehir Ofis taşımacılık

Bu hizmetlerden birini almak istiyorsanız firmamızın fiyat talebi oluşturmanız yeterli olacaktır. Firmamıza gelen talebiniz üzere size dönüş sağlanacak hangi kategoride hizmet istiyorsanız o kategoriye göre taşınacak eşyanın durumunu ve detayını incelendikten sonra Size uygun bir fiyat teklif edilir. Siz müşterim ile anlaşma sallandığında Öncelikle Sigorta ve sözleşme yapılarak taşıma günü belirlenir ve o güne kadar ki zaman içinde sadece siz müşterilerimiz Evinizdeki özel eşyalarınızı toplamak yeterli olacaktır.

Firmamız Bütün eşyalarınızı montajını ve demontaj yaparak özel bir şekilde paketliyor aracımıza taşıyor müşterimiz istediğinde bu işlemler devam ederken süreci takip edebilirler. Paketleme sırasında hiçbir eşyalarınız kaybolmadan karışmadan düzenli bir şekilde paketlemesini yapıyor Paketlerin üzerine eşyaları sınıflandırarak, Üzerlerini yazıyoruz bu şekilde müşterimiz hangi eşyalar hangi pakette kolaylıkla bulabilecekler, eski evinizden taşınma işlemi tamamladıktan sonra yeni eve taşıma işlemimiz için yola çıkıyoruz şehir içi nakliyat hizmeti gün içinde tamamlanabiliyor ancak Başakşehir şehirler arası taşımacılık ise mesafenin uzunluğuna göre taşıma işlemi zaman alabiliyor.

Taşıma işlemimiz tamamlandıktan sonra müşterimiz yeni evine güvenli şekilde yeni yaşantısına mutlu bir şekilde yaşaması dileğiyle evinden ayrılıyoruz.