Evden Eve Taşımada Aradığınız En Güvenli Firma
Kartal Merkez / İstanbul
Çalışma-Saati: 07:00 - 20:00

Firmamız 2001 yılında İstanbul ilçesi Kartal’da As Kılıçlar Nakliyat firması adı altında kurulmuş olup elemanlarımızı toplayıp bir ekip kurduk ardından sadece bir tane olan nakliye aracımız ile hizmet vermeye başladık, İşin başında oldukça acemi olarak başla sakta kendimizi hızla geliştirip eğiterek işi kavrayıp artık piyasada tutulan firma olmaya başardık.

As Kılıçlar nakliyat olarak hem şehir içi hemde Türkiye’de her bölgeye hizmet vermeye daha çok müşteriye ulaşmayı başardık. Firmamızda tek araçla işleri yetiştirmemeye başlayınca firmamıza hemen yeni nakliye aracı alıp işi büyütmeye kararlıydık ardından kurmuş olduğumuz ekibimiz işlerinde uzmanlaşmış ve artık her işte deneyim ve tecrübe sahibi oldular.

Firmamız bu zaman sürecinde 10 yıl hizmet vermiş ve kaliteli olarak bilinmekteydi, firmamızda bizi taşımalarımızda tek zorlayan yüksek katlardan eşya taşıması hem zaman alıyor hemde çalışma performansımızı oldukça harcıyorduk bunun için firmamıza 17. katlara uzanan asansör sistemi olarak bilinen aracımızı aldık ve oldukça hızlı ve kolay hale gelen taşımacılıkta en çok tercih edilen firma olmayı başardık.

2018 Yılına kadar kendimize bir çok yenilikler katarak firmamızın İstanbul’da kaliteli olarak gelişmiş teknoloji desteği ile yaptığımız taşımalarımızda tüm müşterilerimizi yeni evine ve yuvasına mutlu bir şekilde taşıdık.